Zmywarki coraz bardziej funkcjonalneBez zmywarki do naczyń możemy się w kuchni obejść, ale po co? Gdy już raz poznamy jej zalety, to nigdy nie będziemy chcieli z niej zrezygnować. Zmywarki, jak większość nowoczesnych sprzętów, z biegiem lat stają się coraz bardziej funkcjonalne i są wyposażone w coraz więcej przydatnych funkcji.

Skuteczna i delikatna

Dobrej jakości zmywarka powinna nie tylko zapewniać mytym naczyniom idealną czystość, ale też chronić je przed zniszczeniem. Jeżeli szukamy zmywarki najlepszej jakości, która będzie jednocześnie skuteczna i delikatna dla naszych naczyń, to bez wątpienia nasze wymagania spełni zmywarka marki Electrolux – eeg48300l. Słynie ona z wyjątkowo łagodnego traktowania najdelikatniejszych i najbardziej kruchych szklanych naczyń – zwłaszcza kieliszków. Dolny kosz zmywarki wyposażony został przez producenta w specjalne uchwyty, które zapewniają kieliszkom dużą stabilność, co chroni je przed rozbiciem się. Zaletą uchwytów jest także to, że można w nich umieścić kieliszki o różnej wysokości. Ta zmywarka do zabudowy ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. Wśród jej zalet jest również ta, że urządzenie to… myśli za nas. Po włożeniu do zmywarki naczyń, nie musimy się zastanawiać, który z trybów powinniśmy ustawić, bo ona sama o tym zdecyduje.

Zmywarka dla lubiących ciszę

Przemyślaną konstrukcję ma także pojemnik na sztućce, w którym zmieścimy wiele widelców, noży i łyżek bez względu na ich wielkość i kształt. Ten model zmywarki powinny wybrać osoby, które cenią sobie ciszę. Nie tylko podczas całego cyklu mycia nie wydaje głośnych dźwięków, ale o zakończeniu cyklu zmywania informuje bezdźwięcznie, a jedynie emitując czerwone światło. Na uwagę ta zmywarka zasługuje także ze względu na niewielki zużycie wody. Zalet posiadania zmywarki jest wiele i trudno je przecenić. Używając jej, oszczędzamy nie tylko wodę, ale też nasz cenny czas, który możemy poświęcić na coś bardziej fascynującego niż zmywanie naczyń. Zmywarka należy do tych urządzeń, bez których nie może się obejść nowocześnie i funkcjonalnie urządzona kuchnia.