Stacje wielofunkcyjne do uzdatniania wody – sprawdź ofertę sklepu internetowego Prosto z kranu!Dlaczego warto zainwestować w wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody?

Tego typu systemy powstały po to, aby poprawiać jakość wody na wielu płaszczyznach. Idealnie sprawdzają się, gdy przekroczone zostają normy twardości wody, zawartości żelaza i manganu. Aquaphor stacja uzdatniania wody jest urządzeniem, które w większości wypadków da sobie radę z różnymi przypadkami. Jednak czasami przekroczenie norm jest zbyt duże i wtedy zalecane jest zastosowanie odżelaziacza i zmiękczacza wody. Aquaphor stacja uzdatniania wody zastosowana w domu łączy ze sobą zarówno oczyszczanie, jak i zmiękczanie wody. Dodatkowo usuwa zanieczyszczenia takie jak amoniak, żelazo, mangan czy związki organiczne. Można ją zastosować także w instalacjach przemysłowych.

Aquaphor – stacja uzdatniania wody najwyższej jakości

Aquaphor stacja uzdatniania wody WaterBoss to domowy system, który zawiera samoregenerujące się bakteriostatyczne filtry do wody o właściwościach odżelaziających, zmiękczających i odmanganiających wodę wyprodukowane w USA. Model WaterBoss 700 jest aktualnie najskuteczniejszym i najbardziej kompaktowym rozwiązaniem na rynku, który możesz zamontować w mieszkaniu i domu jednorodzinnym. Został wyposażony w wysokiej jakości wskaźniki eksploatacyjne, nowoczesny design i wiele innych przydatnych funkcji.

Jakie są zalety zmiękczaczy i odżelaziaczy WaterBoss?

Można je zamontować zarówno w kuchni, jak i łazience. W tym pierwszym pomieszczeniu zyskasz: wyjątkowy smak wody, a także aromat Twojej ulubionej kawy, czy herbaty, a posiłki przygotowane na czystej wodzie będą zdrowe i apetyczne, zapobiegniesz tworzeniu się osadu, który niszczy Twoje sprzęty kuchenne oraz Twoje szkło i sztućce umyte w miękkiej wodzie będą perfekcyjnie błyszczeć. Natomiast w łazience zyskasz zmiękczona i odżelazioną wodę, która ochroni armaturę przed rdzawymi naciekami, będziesz bardziej „eko”, ponieważ będziesz mogła lub mógł stosować naturalne mydła i kosmetyki bez chemii, które bardzo słabo pienią się w twardej wodzie.