Heksagony na ścianach i podłogach

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań dla ścian i posadzek, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Obecnie prawdziwym hitem dekoracyjnym są sześciokątne płytki, które przypominają plastry miodu. Płytki o takim kształcie pozwalają stworzyć niezwykle inspiracyjne przestrzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w poniższej publikacji.

Płytki w heksagony – wzory

Płytki sześciokątne dają ogromne możliwości aranżacyjne. Jeśli chcesz tworzyć cudowne przestrzenie w swoim domu czy mieszkaniu, to wybierz płytki heksagony. Wzory naprawdę umożliwiają stworzenie własnej mozaiki według indywidualnego konceptu. Układanie heksagonów jest niezwykle przyjemne. Jeśli nie mamy jednak doświadczenia, warto do zamontowania płytek wezwać fachowców. Ogromną zaletą tych płytek jest możliwość tworzenia własnych form i wydzielania za ich pomocą konkretnych przestrzeni o dedykowanych funkcjach. Powyższe możliwości oferuje także paradyż freedom.

Heksagonalne płytki świetnie prezentują się w częściach łazienki i kuchni. Montaż płytek tego typu o jednej barwie sprawi, że dane pomieszczenie będzie eleganckie. Rynek omawianych elementów jest bardzo rozbudowany, o czym świadczy szeroki wybór materiałów używanych do produkcji heksagonów. Wiele osób, chcąc wprowadzić do domu naturalne materiały, zakłada na ściany mini płytki korkowe czy drewniane. Co więcej, można je założyć łatwo samemu, a więc montaż może być ciekawą formą zabawy i integracji członków rodziny.